سوالات متداول

خیر شما به هر تعدادی و به هر میزان و مبلغی می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

خیر متاسفانه پس از تایید نهایی سفارش امکان تغیر آن وجود ندارد.در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

تمامی سفارشات شهرستان ها در روز های زوج هر هفته ارسال می شود و معمولا از زمان ارسال 2 تا 6 روز کاری زمان می برد تا سفارش تان تحویل داده شود اما ممکن است به دلیل برخی مشکلات و اشتباهات اداره پست این زمان بیشتر طول بکشد که می توانید با داشتن کد رهگیری پستی تان به اداره پست شهرستان تان مراجعه کنید و بسته خود را تحویل بگیرید.

بله شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته و حتی در روز های تعطیل سفارشات خود را ثبت کنید.

خیر در صورت نیاز کارشناسان خدمات پس از فروش با شما تماس خواهند گرفت. شما با اطمینان خاطر خرید اینترنتی خود را انجام دهید.

بله امکان خرید تلفنی نیز برای شما فراهم شده است که میتوانید با شماره 09122127539 سفارش خود را ثبت نمایید.

خیر در حال حاضر پرداخت تنها از طریق درگاه اینترنتی امکان پذیر می باشد.

گاهی ممکن است در هنگام پرداخت آنلاین شبکه بانکی قطع شود یا به دلایلی دیگر پرداخت ناموفقی انجام گیرد. معمولا در این حالت پول شما در حساب های میانی بانک است و خود بانک مغایرت را برطرف کرده و آن مبلغ را به حسابتان عودت می دهد. در صورتی که پس از 72 ساعت مبلغ کسر شده به حسابتان بازگشت نخورد با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف گردد.

بله ارسال ممکن است اما ثبت سفارش خارج از کشور در سایت امکان پذیر نیست. شما برای این کار می توانید با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.